Twój koszyk jest pusty

 

 1. Sklep Internetowy torbysiatkidodatki, działający pod adresem www.torbysiatkidodatki.pl, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą TSD Krzysztof Marczak, z siedzibą pod adresem Mickiewicza 28, 97-300 Piotrków Tryb., NIP: 7712841314, REGON: 363638371

 2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klient może również złożyć zamówienie telefoniczne w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

 3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego:

  82 1050 1937 1000 0092 2175 1663

 4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.

 5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

 6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego

   

 8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia

 9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę.

 10. Wysyłka dokonywana jest za pomocą Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W przypadku wyboru firmy kurierskiej istnieje możliwość wysyłki towaru za pobraniem

   

 11. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.

 12. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar nie może nosić oznak użytkowania; zgodnie z ustawą, zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na adres sklepu torbysiatkidodatki.pl po wcześniejszym kontakcie. Koszt takiej przesyłki pokrywa kupujący. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę . Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

 13. Sklep torbysiatkidodatki.pl nie przyjmuje zwrotów artykułów wysłanych do nas za pobraniem.

 14. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty wymienionych procedur pokrywa Klient.

 15. Każdy towar poddany jakimkolwiek ingerencjom lub nieprawidłowo użytkowany traci prawa gwarancyjne.

 16. Reklamacje wadliwych produktów można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu.

 17. W celu reklamacji odeślij do nas towar wraz z pisemnym oświadczeniem. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), zwrócimy poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni, skontaktujemy się z tobą i powiadomimy o decyzji.

 18. Składając zamówienie, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia oraz informowania o nowych produktach i promocjach.

 19. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu torbysiatkidodatki.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies / Polityką Prywatności. Przeczytaj Politykę Prywatności